Vánoční dárek z Brd? Golfový voucher!

Brdy, to nejsou jen hluboké lesy a romantické vyhlídky. Brdy, resp. Podbrdsko je i romantický kraj v okolí CHKO Brdy s řadou šikovných řemeslníků. Pod jejich rukama vznikají věci a předměty, které mohou se mohou stát i krásným vánočním dárkem. Co když ale chcete něco neotřelého, co ovšem stále dýchá brdskou atmosférou? Odpověď je jednoduchá: zkuste Hořehledy!

Znalci vědí, že ve vesničce u Spáleného Poříčí kromě Hotelu pod Kokšínem se skvělou restaurací leží i golfové hřiště. Že golf není nic pro vás a vaše blízké? A zkusili jste si ho? Ti, kdo tomuto elegantnímu sportu na čerstvém vzduchu propadli, říkají, že se tomu tak stalo po prvním vydařeném míčku. A hořehledský Pilsner Golf Resort nabízí možnost tu radost z prvního povedeného míčku zažít nebo dokonce darovat, a to v nádherném prostředí pod brdskými kopci.

V aktuální nabídce totiž najdete položku Hraj golf změň život, která doslova vybízí k tomu, aby někdo tento voucher daroval pod stromeček. Za vskutku symbolickou cenu pak obdarovaný dostane 2x 1,5 hodiny golfového tréninku včetně zapůjčení vybavení a míčků, dohledu certifikovaného trenéra a třeba zapůjčení buginy, ve které ho trenér proveze po hřišti. A při tom si s ním majitel voucheru popovídá o historii této báječné hry a jejích pravidlech. Prostě skvělá možnost, jak si golf nezávazně vyzkoušet!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *