V Příbrami bylo otevřeno nové infocentrum

Včera byl zahájen provoz nového informačního centra. Pro informace o městě a okolí, upomínkové předměty či vstupenky se nyní vydáte do Pražské ulice.

Nové infocentrum v Příbrami

Nové infocentrum v Příbrami

Nové infocentrum v Příbrami

Nové infocentrum v Příbrami

S přestěhováním infocentra do nových prostor souvisí uzavření toho stávajícího v Zámečku-Ernestinu. Infocentrum v Pražské ulici nabízí veškeré doposud dostupné služby, a to včetně možnosti zakoupení vstupenek v síti TicketPortal. Přesto i v rámci služeb najdete v infocentru zajímavou novinku. „Od letošní turistické sezony přinášíme možnost prohlídky města s průvodcem. Díky průvodcovské službě se návštěvníci o městě budou moci dozvědět více než najdou v brožurách a na internetu. Průvodcovská služba bude k dispozici v letních měsících a věřím, že bude přijata se zájmem,“ přiblížil jednu z novinek letošní turistické sezony starosta Jan Konvalinka.

Alespoň jednu návštěvu infocentra by si neměli nechat ujít ani ti, kteří jeho služeb běžně nevyužívají. „Celému prostoru, který je vytvořen s respektem k vizuálnímu stylu města, vévodí velkoformátová fotografie Svaté Hory od Jiřího Jirouška. Celkově jde o zcela odlišný prostor, než na jaký jsme byli doposud zvyklí,“ zve starosta k návštěvě nového infocentra, které najdete v Pražské ulici 129.

Informační centrum je veřejnosti otevřeno denně od 9 do 17 hodin, výjimkou jsou pouze vánoční svátky a Nový rok.

repro: Město Příbram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *