V Hořehledech se chystá Den Bav se golfem pro širokou veřejnost

Golfová sezóna se již rozběhla, a to i u nás pod Brdy. Že nevíte, že i pod Brdy si lze zahrát golf? Tak to právě pro vás Pilsner Golf Resort Hořehledy připravuje Den Bav se golfem. Zájemci o tento krásný sport z řad široké veřejnosti jsou do Hořehled zváni v sobotu 13. května.

„Makáme na tom už několik let a letos to bude zase o kus vymazlenější! Na sobotu 13. května jsme naplánovali Den Bav se golfem. Do jižního Plzeňska letí přes 12 000 obálek s pozvánkami, aby se každý přišel přesvědčit, jak je golf prima sport a co vše krásného se u nás dá prožít,“ komentuje Martin Kopčák, manažer hořehledského resortu.
Dětské golfové tréninky, zdroj: golf-horehledy.cz

Dětské golfové tréninky, zdroj: golf-horehledy.cz

Podle jeho slov bude připravena spousta soutěží o parádní ceny, doplňkový program i nabídka od partnerů resortu. příchozí se mohou těšit i na ukázkové lekce jógy nebo golfové exhibice. Každý si budete moci zkusit všechny golfové odpaly nebo si zahrát pár jamek.  Akce určitě není určena jen pro golfové neználky, ale i pro ty, co golf už hrají a chtějí s ním prožít trošku netradiční den.
„Pokud se chystáte dorazit, budeme moc rádi, když se registrujete na www.golf-horehledy.cz/registrace. Budeme tak moc rádi, pokud vezmete své rodiny, kamarády a známé a dorazíte do Hořehled,“ dodává Martin Kopčák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *