Rožmitálský Panský dům chystá zajímavé akce

Penzion Panský dům v Rožmitále pod Třemšínem nabízí kromě ubytování také akce pro ty, kteří chtějí něco nového vyzkoušet nebo se ve svém koníčku zdokonalit. Arcibiskupství pražské, které penzion provozuje, nedbá pouze o aktivitu rozvíjející duchovní lidskou stránku. V březnu se tu například konal víkendový kurz kresby spojený s přednáškou. Na co se můžete těšit v nejbližších měsících?

Akce penzionu Panský dům v Rožmitále pod Třemšínem naplánované na přelom roku 2017 a 2018, zdroj: Panský dům Rožmitál

Akce penzionu Panský dům v Rožmitále pod Třemšínem naplánované na přelom roku 2017 a 2018, zdroj: Panský dům Rožmitál

Na poslední říjnový víkend Arcibiskupství pražské do Rožmitálu pozvalo Moniku Podkalskou. Ta bude účastnicím kurzu předávat dávné moudro a radost biblických a izraelských tanců.

Spíše muži pak ocení kurz, který Panský dům pořádá o měsíc později. Pokračování nazvané (Nejen) Chlapi vyřezávají 2 bude zaměřeno především na betlémy a povede jej Ondřej Drábek.

Předvánoční čas Arcibiskupství pražské využije pro adventní duchoví obnovu. Monsieur Michael Slavík ji tu povede od 15. do 17. prosince.

Leden je časem novoročních předsevzetí, které po vánočním a silvestrovském hodování bývají nezřídka spojovány s redukční dietou. Tanec je pak výborným způsobem, jak z těla vypudit přebytečné kalorie a ještě se u toho pobavit. Poslední víkend v lednu určený milovníkům společenských tanců se v tomto světle jeví jako výborný nápad.

V únoru už naopak většina z nás dychtivě vyhlíží jaro. To touto dobou zdaleka není na pořadu dne, ale Panský dům jej umí alespoň trochu přiblížit. Kurz vazby pro liturgický prostor v prvních únorových dnech plný barevných květů může zapůsobit jako balzám na duši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *