¨

Na zdravou gastronomii zve nové Bistro Slunná na příbramském Drkolnově

Kroky všech hladovců a žíznivců, kteří se pohybují po Příbrami a jejím okolí, mohou od 20. listopadu vést do nové osvěžovny. Právě v tento den totiž ve Slunné ulici, kousek od bývalého dolu Drkolnov otevírá Bistro Slunná. V záplavě konkurence hodlá bodovat především zdravými pokrmy a čerstvými, často regionálními surovinami.

Bistro Slunná, foto: Dagmar Dvorská

Bistro Slunná, foto: Dagmar Dvorská

Každý den tu bude pro zákazníky připraveno originální menu z čerstvých a převážně českých surovin. Vybírat bude možné vždy z jednoho hlavního chodu s masem z farmy, jednoho jídlo bez lepku a jednoho jídla vhodného pro vegetariány. Na své si přijdou také milovníci sladkého. Vybírat bude možné mezi pečenými i raw zákusky bez bílého řepného cukru. Svoje fanoušky si jistě najde také domácí limonáda nebo čerstvě pražená káva z věšínské pražírny. Kromě toho si tu budete moci zakoupit také zdravé pochutiny z blízkého i širšího okolí. Zejména v létě pak bistro zaboduje zahrádkou i stojany pro kola.

Bistro Slunná, foto: Dagmar Dvorská

Bistro Slunná, foto: Dagmar Dvorská

Bistro Slunná nasytí hladové a napojí žíznivé každý všední den mezi 10. a 17. hodinou. O sobotách bude možné si prostor pronajmout pro rodinné či firemní akce. Bistro nabídne také prostor začínajícím umělcům pro jejich díla, resp. prodejní výstavy.

Mohlo by se Vám také líbit...

Jeden komentář

  1. Radek napsal:

    Menší provozovna, ale super kvalita jídla.Čerstvé suroviny, vlastní čerstvá výroba příloh.1 polévka a 3 typy hlavního pokrmu.Tady fakt se potvrzuje méně = lépe.Doporučuji.A ceny snesitelné.DOPORUČUJI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *