Na zdravou gastronomii zve nové Bistro Slunná na příbramském Drkolnově

Kroky všech hladovců a žíznivců, kteří se pohybují po Příbrami a jejím okolí, mohou od 20. listopadu vést do nové osvěžovny. Právě v tento den totiž ve Slunné ulici, kousek od bývalého dolu Drkolnov otevírá Bistro Slunná. V záplavě konkurence hodlá bodovat především zdravými pokrmy a čerstvými, často regionálními surovinami.

Bistro Slunná, foto: Dagmar Dvorská

Bistro Slunná, foto: Dagmar Dvorská

Každý den tu bude pro zákazníky připraveno originální menu z čerstvých a převážně českých surovin. Vybírat bude možné vždy z jednoho hlavního chodu s masem z farmy, jednoho jídlo bez lepku a jednoho jídla vhodného pro vegetariány. Na své si přijdou také milovníci sladkého. Vybírat bude možné mezi pečenými i raw zákusky bez bílého řepného cukru. Svoje fanoušky si jistě najde také domácí limonáda nebo čerstvě pražená káva z věšínské pražírny. Kromě toho si tu budete moci zakoupit také zdravé pochutiny z blízkého i širšího okolí. Zejména v létě pak bistro zaboduje zahrádkou i stojany pro kola.

Bistro Slunná, foto: Dagmar Dvorská

Bistro Slunná, foto: Dagmar Dvorská

Bistro Slunná nasytí hladové a napojí žíznivé každý všední den mezi 10. a 17. hodinou. O sobotách bude možné si prostor pronajmout pro rodinné či firemní akce. Bistro nabídne také prostor začínajícím umělcům pro jejich díla, resp. prodejní výstavy.

1 Response

  1. Radek napsal:

    Menší provozovna, ale super kvalita jídla.Čerstvé suroviny, vlastní čerstvá výroba příloh.1 polévka a 3 typy hlavního pokrmu.Tady fakt se potvrzuje méně = lépe.Doporučuji.A ceny snesitelné.DOPORUČUJI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *