Město Dobříš ožije Májovými slavnostmi

Letos pošestnácté proběhne na náměstí v Dobříši největší akce v regionu. Májové slavnosti se tu konají 20. května a kromě místních škol, jimž bude patřit především dopolední program, a spolků a sportovních organizací, na které se dostane po poledni, na nich vystoupí i řada umělců. 

Největšími hvězdami akce bude Ivan Hlas a skupina ETC (od 19 hodin)  a dále uskupení Oceán (od 21 hodin) a Trampolíny Praha se svou artisticko-sportovní exhibicí (od 20.15). Kompletní program naleznete na webu Kulturního domu Dobříš (přímý odkaz ZDE).

Dobříšské májové slavnosti, zdroj: KD Dobříš

Dobříšské májové slavnosti, zdroj: KD Dobříš

Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením, suvenýry a dalším sortimentem. Děti jistě rády využijí kolotoč na ruční pohon, party stan či skákací hrad od RC Dobříšek, jízdu na ponících nebo program Divadla Studna. I velké pak zaujme mobilní planetárium a mnoho dalších atrakcí pro tělo i ducha, které Májové slavnosti nabídnou.

Z důvodu konání akce bude od  čtvrtka do neděle uzavřena pro provoz  motorových vozidel část místní komunikace Mírové náměstí v úseku mezi Českou spořitelnou (včetně příjezdu na parkoviště před ČS) směrem ke kulturnímu domu (po křižovatku s ulicí Čs.armády). V sobotu pak dále část hlavní komunikace II/114 v úseku od křižovatky u Tyršova náměstí ke světelné křižovatce na Mírovém náměstí  a část místní komunikace Mírové náměstí v úseku od křižovatky se silnicí II/114 po křižovatku s místní komunikací ulice Plk.Petroviče v délce cca 240 m.

zdroj: KD Dobříš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *