Hradozámeckou noc plánují i v Mníšku pod Brdy

Sobota 27. srpna bude i na zámku v Mníšku pod Brdy plná zábavy pro děti a dospělé. I tato kulturní památka se totiž připojuje k programu Hradozámeckých nocí.

Zámek Mníšek pod Brdy, foto: Anna Čelouchová

Zámek Mníšek pod Brdy, foto: Anna Čelouchová

Od 15:00 budou děti moci sestoupit do Pohádkového kouzelného sklepení, kde uvidí víly, vodníka, čarodějnici i hodného zámeckého čertíka Brdíka. Ve Výtvarném ateliéru si mohou vymalovat hrneček, sádrové odlitky zvířátek, květin, princezen, aut nebo plátno s mníšeckým zámkem a dalšími motivy.

Od 15:00 začnou nové dětské kostýmované prohlídky plné her – Tajemství staré bambitky pokračuje. Prohlédnete si výstavu z natáčení pohádky Tajemství staré bambitky 2. Děti čeká důležitý úkol. Královně Julii se stala další nehoda a tentokrát je uvězněna v obrazech na stěnách slavnostních zámeckých komnat. Jestli splní všechny úkoly princezny Johanky, možná se jim podaří královnu Julii osvobodit.

Od 20:00 je pro dospělé připravena divadelní prohlídka s detektivní zápletkou – Pomoc! Unesli nám hraběnku? Na zámku je rušno. Paní hraběnka se už od rána neukázala. Stát se jí mohlo ledacos.  Podíváte se do pokojů Kastů z Ebelsbergu a pomůžete s pátráním po nezvěstné majitelce zámku?

Ve 21:00 na nás novinka! Na fasádě zámku zažijeme Videomapping.

zdroj: Zámek Mníšek pod Brdy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *