Fotosoutěž Léto v Brdech zná své vítěze

Na konci léta vyhlásila hořovická knihovna soutěž pro všechny nadšené fotografy, kteří v nejteplejším období roku navštívili naše největší vnitrozemské hory. Do 23. září chodily na adresu knihovny výsledky spolupráce očí, rukou, objektivů a snímačů a nejlepší momentky pak vybírali návštěvníci knihovny.

Organizátoři soutěž vypsali ve dvou kategoriích. Od nejmladších fotografů ve věku do 15 let dorazilo celkem 7 snímků, dalších 18 fotografií zaslali starší lovci beze zbraně. Hlasovací truhla pak na konci prosince vydala své tajemství. Vítězem kategorie dospělých se stal snímek pana Oldřicha Jindřicha, mezi nejmladšími fotografy zabodoval Ondřej Štěrba.

Pokud jste se do hořovické knihovny nedostali a po létě se vám u kamen a s lezavým počasím za okny stýská, můžete si s laskavým dovolením organizátorů soutěže, resp. autorů fotografií prázdninové Brdy připomenout soutěžními snímky v přiložené fotogalerii.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” template=”/home/users/pavelzizka/poznejbrdy.cz/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *