¨

Vodníci a Velikonoce na Apríla v Olešné

Fištrón park Zvířátkov v Olešné u Hořovic na Apríla ožije zajímavým programem. Zdejší Velikonoce mají být letos vodnické, a tak se to tu bude hemžit zelenými mužíčky. V brčálových maskách mohou přijít i děti a za ty nejlepší dostanou odměnu. Místní i přespolní hastrmani tu budou odemykat studánky a potoky, ale první duben tady nebude pouze o nich.

Vodnické Velikonoce ve Zvířátkově, zdroj: Fištrón park Zvířátkov

Vodnické Velikonoce ve Zvířátkově, zdroj: Fištrón park Zvířátkov

Těšit se můžete také na vystoupení dětí z cheznovické mateřské i základní školy a o hudební doprovod se postará skupina AJETO. Divadlo Tondy Novotného nejen pro nejmenší zahraje loutkovou pohádku.

Odměnu za vítězství v soutěži si z Olešné neodvezou pouze malí vodníci. Šikovní pekaři a pekařky se pokusí zabodovat v soutěži o nejkrásnějšího velikonočního beránka. Svátky jara se samozřejmě neobejdou ani bez výběru nejlépe vyzdobených kraslic. V tomto případě mohou svá želízka-vajíčka v ohni přihlásit malí i velcí výtvarníci. Organizátoři navíc připravili výtvarné dílničky i přímo v prostorách Fištrón parku. A kdo by nechtěl vyrábět, může si vybrat řemeslné zboží v prodejních stáncích.

Program velikonočního odpoledne začíná ve Zvířátkově 1. dubna ve 14 hodin. Vstupné na akci plnou zvířat, tradic a dětského smíchu činí 50,- Kč.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *