¨

Vánoce pořádají i v záchranné stanici živočichů ve Spáleném Poříčí

Vánoce nejsou jenom o cukroví, kaprovi a dárcích pod stromečkem. Svátky klidu a míru jsou také svátky štědrosti nejen mezi lidmi navzájem, ale i mezi lidmi a němými tvářemi.

Vánoční krmení v záchranné stanici, zdroj: Infocentrum Spálené Poříčí

Vánoční krmení v záchranné stanici, zdroj: Infocentrum Spálené Poříčí

Tak to určitě vidí i v záchranné stanici živočichů ve Spáleném Poříčí. V pátek 27. prosince tu totiž otevřou dveře veřejnosti v rámci tradiční akce nazvané Vánoční krmení. Zvířata, která tu chovají a připravují na návrat do přírody měla štěstí v neštěstí, že se po různých peripetiích dostala právě sem. Místní pracovníci chtějí po vánočních svátcích ukázat nejen je, ale i množství práce, kterou jejich zaopatření vyžaduje. Kdo sem přijede, dozví se i, co vše zdejší nadšenci dělají. Jen o péči o zvířata to tu totiž zdaleka není. Návštěvníci pak mohou přispět něčím, co zdejší chovanci potřebují. Vítáno je zejména ovoce, zelenina, granule, piškoty či pečivo.

Máte-li chuť vidět, jak to chodí tam, kde mají opravdu rádi přírodu, určitě si vánoční krmení v záchranné stanici živočichů nenechte ujít a do Spáleného Poříčí v pátek dopoledne dorazte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *