¨

V Příbrami houstnou zajímavé akce

Areál příbramského Nového rybníka v červnu vážně nezahálí. Včera tu vystoupila legendární kapela Pražský výběr a v nejbližších dnech se Příbramané mohou těšit na dvě zajímavé akce pro celou rodinu.

Vítání slunovratu, zdroj: Město Příbram

Vítání slunovratu, zdroj: Město Příbram

Tou první je už tradiční Novák fest, který se letos koná v neděli 16. června. Mezi desátou dopolední a šestou odpoledne sem mohou mířit davy za spoustou zábavy, vědy i sportu. Děti i dospělé čeká řada pohybových aktivit nebo výtvarných či rukodělných workshopů. O zábavu se postará také řada známých osobností. Celý program je rozdělen do zón zaměřených na vědu, sport či adrenalin. Chybět nemůže ani klasické pódium. V akci uvidíte spoustu příbramských oddílů spolků. Vystoupí místní mažoretky, cheerleaders nebo Sokol s aerobikem pro všechny. O sportovní vyžití se naopak postarají zdejší fotbalové, hokejové, nebo volejbalové kluby a řada dalších. Probíhat bude i Hornická hra a pod Brdy zavítá program z plzeňské Techmania Science center

„Kromě zmíněného bohatého programu nabídne Novák fest i další bonus, kterým je půjčovné zdarma na sportovní vybavení a výrazně snížené vstupné na Adventure golf. Budeme rádi, když si uděláte čas a přijdete se na Novák Fest podívat. Rozhodně bude co vidět a co zažít,“ doplňuje informace starosta Jan Konvalinka.

Nové bistro v areálu Nového rybníka, foto: Město Příbram

Nové bistro v areálu Nového rybníka, foto: Město Příbram

Hned ve čtvrtek 20. června se v areálu Nového rybníka koná další zajímavá akce. Jde o Vítání slunovratu a zároveň Karibskou noc. Vedle kapely Prague Queen se návštěvníci mohou těšit na známou tanečnici Veroniku Lálovou a její sambu, barmanskou show nebo kubánskými rytmy kypící kapelu Mezcla Orquesta. Vítání slunovratu startuje v 18 hodin a, stejně jako na Novák fest, se sem vstupné neplatí.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *