¨

V Mníšku oslaví 100 let Československé republiky

Bohatý program nabídne v sobotu 30. června Mníšek pod Brdy. Začátek prázdnin tu patří oslavám stoletého výročí existence samostatného státu. Kulatiny Československé republiky tu připomenou hned několika akcemi.

Zámek Mníšek pod Brdy, foto: archiv zámku

Zámek Mníšek pod Brdy, foto: archiv zámku1

Mezi desátou dopoledne a třetí odpoledne jsou na místním zámku připraveny speciální Prvorepublikové prohlídky pro dospělé. Období patřící dětem ale nemůže začínat bez nich, takže rodiny s dětmi mohou vyrazit i na dětský prohlídkový okruh. Ani po 15. hodině tu nebude nuda, protože v předzámčí vystoupí kouzelník Martin Kellman. Ten vystřídá historická vozidla a orchestrion, které budou na stejném místě vystaveny taktéž již od dopoledne. Mníšecký zámek ale pobaví i děti s výtvarným duchem.  Program totiž doplní také výtvarný ateliér.

Podvečer pak bude patřit hudbě, konkrétně swingu. Na zámku od 16 hodin vystoupí formace Shadde Yadda s Dájou Šimíčkovou. Vstupné na tento koncert činí 100,- Kč a lístky můžete koupit v předprodeji na městském úřadě, v pokladně zámku nebo kavárně Malý mnich a Patina house. Dopředu je můžete objednat i na mks@mnisek.cz nebo telefonu 318 592 282. Chcete-li strávit první prázdninovou sobotu s rodinou rozmanitým programem, určitě přijeďte do Mníšku pod Brdy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *