¨

V Mirošově chystají Jarní trhy

Poslední sobotu před Velikonocemi ožije Mirošov jarním veselím. Na 13. dubna jsou tu totiž naplánovány Jarní trhy. Jejich druhý ročník ozdobí i několik kulturních vystoupení.

Jarní trhy v Mirošově, foto: Ing. Zuzana Sazimová

Jarní trhy v Mirošově, foto: Ing. Zuzana Sazimová

Prodejci začnou výrobky nabízet už v 10 hodin dopoledne a, pokud dříve nevyprodají, balit budou po 15. hodině. Návštěvníci podbrdského městečka se mohou těšit na tradiční i neotřelé občerstvení a spoustu rukodělných výrobků. Milovníci sladkého ocení trdelníky, cukroví nebo koláče. S prázdným žaludkem neodejdou ani fanoušci tradičnějších poživatin – piva či klobás. S plným bříškem se pak může začít nakupovat i něco domů. Vybírat se bude třeba z ovocných sirupů a marmelád, kosmetiky TianDe, jarních dekorací, keramiky nebo výrobků žáků ZŠ a MŠ Mirošov a chráněné dílny rokycanské Charity.

Jaro už podruhé v Mirošově vítáme touto akcí. Její první ročník se perfektně vydařil a nyní děláme vše pro to, aby ten druhý dopadl ještě lépe. Kromě dobrého jídla, pití, zajímavých výrobků a několika kulturních vystoupení bych zejména rodiny s dětmi chtěla pozvat na pletení pomlázek, zaplétání vlásků nebo unikátní hry Velký kulový,“ říká Mgr. Monika Honzíková, mirošovská radní a předsedkyně zdejší společenské komise.

Po poledni tu zábavu rozproudí místní malé roztleskávačky, které vystřídá folková kapela 7´Znamení. Na závěr programu zatančí Disco Klub Team Rokycany. Jaro, zdá se, do Mirošova dorazí ve velkém stylu.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *