¨

V Křešíně se i letos velkolepě rozloučí s prázdninami

Na severovýchodním okraji CHKO Brdy se umí s prázdninami loučit ve velkém stylu. Dokládá to dvanáct proběhlých ročníků akce nazvané Prázdniny končí na Křešíně. Na sobotu 1. září je připravena potřinácté a vzhledem k velkolepému programu rozhodně ne hůře.

Prázdniny končí na Křešíně, zdroj: Městys Jince

Prázdniny končí na Křešíně, zdroj: Městys Jince

Takovouto akci byste ve vesničce se stovkou obyvatel čekali jen těžko. Zábava tu vypukne ve 14 hodin a celé odpoledne a večer ji bude rozdmýchávat moderátor Václav Upír Krejčí. Výhledy na Plešivec a údolí Litavky orámují soutěž v pojídání utopenců, ohňovou show, vystoupení artistů nebo zábavné hry a soutěže pro děti. Ty se mohou těšit také na kolotoče, jízdu na oslíku nebo klauny Nikolina a Rikolina. Tatínky zaujme na návsi vystavená hasičská technika nebo čtyřkolky.

Křešín, foto: Huhulenik - vlastní dílo, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15293636

Křešín, foto: Huhulenik – vlastní dílo, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15293636

S blížícím se večerem se na pódiu vystřídá řada hudebníků. V 19 hodin potěší spíše ty menší skupina Maxim Trubulenc, o hodinu později zavzpomínají ti dříve narození na hity Karla Černocha spolu s jeho synem Markem a kapelou Lewe. Do půlnoci ještě zahraje Alkehol revival, zaječovská Rocksana a Kroky Michala Davida. A v podobných rytmech disca se bude pokračovat i po půlnoci.

Chcete-li si vážně užít poslední prázdninový víkend, vyrazte na Křešín. V sobotu 1. září to tu bude žít!

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *