¨

Seriál závodů Běhej lesy zavítá do Brd i v roce 2019

Amatérští běžci se teprve spolu s přírodou ukládají k zimnímu spánku, organizátoři sportovních akcí však mají napilno. Následující sezóna se sama nepřipraví. Například termíny seriálu závodů Běhej lesy pro rok 2019 jsou však již známy. A Brdy v kalendáři opět nechybí!

foto: Běhej lesy

foto: Běhej lesy

Naši nejmladší chráněnou krajinnou oblast a prostor, kam byl ještě nedávno vstup přísně zakázán, tak lesní běžci navštíví již potřetí. Poprvé se tudy peloton prohnal v dubnu 2017. V letošním roce jste funící sportovce mohli kolem Padrťského rybníka potkat v červnu.

V roce příštím se termín dále posune. Závod Běhej lesy se v Brdech poběží v sobotu 20. července. Organizátoři účastníky znovu nalákají na možnost řádně se zpotit a zadýchat v kulisách největších turistických lákadel nejvyššího středočeského pohoří.

Ačkoli se tento termín zdá být ještě daleko, hlásit se můžete již nyní. Výše startovného se meziročně nemění. Stále tak zaplatí nejméně ti, kdo se přihlásí mezi prvními, nebo s sebou vezmou parťáka. Zvýhodněné ceny platí i pro nadšence, kteří se přihlásí do čtyř nebo všech osmi závodů seriálu Běhej lesy. A nemáte-li zatím vánoční dárek pro svého oblíbeného během postiženého člověka, mohlo by vás zajímat, že organizátoři nabízejí i přihlášky jako dárkové poukazy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *