¨

Do Rožmitálu se sjedou nejen milovníci piva

Na poslední srpnový víkend je v Rožmitále pod Třemšínem připraven Rožmitálský pivní fest. Centrum města ožije nejen zlatavým mokem a jeho fanoušky, ale díky bohaté hudební produkci i dalšímu programu se tu pobaví celá rodina.

Rožmitálský pivní fest, zdroj: Informační centrum Rožmitál pod Třemšínem

Rožmitálský pivní fest, zdroj: Informační centrum Rožmitál pod Třemšínem

Kromě tekutého chleba tu žízeň uhasíte mnoha jinými alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Ty první je třeba řádně prokládat vydatnou stravou. Burgery a grilovaná žebra k tomu poslouží skvěle, ale nabídka dosáhne jistě mnohem větší šíře.

O potravu ducha se postarají místní i přespolní kapely. Účast organizátorům New Romance by J.& Jurgi‘s přislíbili umělci, kteří si říkají Znouzectnost, Kabát revival Plzeň, Compromysh, Loco Loco, Soukromey pozemek, Mad days, z PVC WC, Anteater, Kudrnáči, Drops a Sylvie&Silver matte.

Pobaví se tu však i děti. Na podobné akci nemůže chybět v poslední době tolik populární skákací hrad, ale své místo tu najdou i jiné pouťové atrakce.

Z výše uvedeného musí být patrné, že centrum Rožmitálu nebude 24. a 25. srpna ideálním místem, kam vyrazit autem. Pokud to máte do tohoto podbrdského města dále, nechte svůj vůz u autobusového nádraží, kde budou vyznačeny speciální parkovací plochy.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *