¨

Rožmitálem se rozezní tvrdá muzika

Léto a hudební festivaly k sobě prostě patří. I když se nejteplejší část roku pomalu láme ke svému finále a dny se pomalu zkracují, muziky pod širým nebem neubývá. Na konci srpna se kytary, baskytary a bicí spolu se svou obsluhou a hopsajícím davem objeví i pod Brdy. V Rožmitále pod Třemšínem se totiž koná Rožmitálský rockfest.

Rožmitálský rockfest, zdroj: MKS Rožmitál pod Třemšínem

Rožmitálský rockfest, zdroj: MKS Rožmitál pod TřemšínemRožmit

Do strun se na parkovišti u Podzámeckého rybníka hrábne poprvé v pátek 23. srpna v půl čtvrté odpoledne. Pódium bude hodinu patřit rokycanskému pop-rockovému uskupení Cliché. Loňským albem Mezi vlky debutující kapelu vystřídá legenda v podobě skupiny Znouzectnost. Další páteční hodinová pásma budou do půlnoci postupně patřit kapelám Anthems, Mad days,  Dirty way a Sylvie and silver matte.

Takový dlouhý večer je třeba řádně zaspat, takže ani v sobotu se tu nezačne před polednem. Odpoledne v Rožmitále odšpuntuje punk-rock v podání kapely Přísun povolen. Asi nejznámější pecky se údolím Skalice rozezní v 15 hodin díky Kabát revival Plzeň. Podvečerní program pak obstarají kapely Taranis, Drops a Anteater. Po sobotních zprávách celý Rožmitálský rockfest vyvrcholí díky hitům skupin Loco Loco, Jaksi taksi a nakonec i Soukromey pozemek.

Potrava uší by tedy byla a co něco do žaludku? Organizátoři z místní restaurace New Romance se jistě nebudou chtít nechat překvapit, takže o pivo ani nealko nemůže být nouze. O dobrém jídle musí platit to samé.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *