¨

Rozhledna na Kotli oslaví 4. výročí

Je až k nevíře, jak ten čas letí. Na vrchu Kotli nad městem Rokycany byla nedávno slavnostně otevřena nová rozhledna. Ta 12. května slaví již 4. výročí své existence. Ani tyhle narozeniny neproběhnou jen tak. Přímo u rozhledny se bude zpívat a léto tu přivolá i vůně opékaných špekáčků.

Svítání na rozhledně na Kotli

Svítání na rozhledně na Kotli

Od 11 do 16 hodin k poslechu a příjemné atmosféře zahrají Kamarádi z Rokycan. Kousek od nich zaplápolá ohníček, nad kterým si výletníci budou moci opéct donesené pochutiny.

K rozhledně na Kotli můžete vystoupat vlastní trasou a výletem nebo v rámci akce Rokycanské pochody. 46. ročník tradiční turistické události se totiž koná taktéž 12. května. Její organizátoři připravili celkem tři trasy o délkách 13, 21 a 31 km. Odhodlaní polykači takových vzdáleností pouze pomocí vlastní síly mohou v sobotu mezi osmou a desátou hodinou dopoledne vystartovat ze zasedací místnosti rokycanského městského úřadu. Na jejich návrat tu budou čekat do pěti odpoledne.

Startovné na akci činí 30,- Kč pro dospělé. Děti do 15 let a členové KČT desetikorunu ušetří. Kromě spousty zážitků a pohledů do pozdně jarní přírody bude účastníkům odměnou také diplom a drobné dárkové předměty.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *