¨

Příbram zve rodiny na Family Fest

Zábava pro celou rodinu je hlavní náplní akce, která se v areálu příbramského Nového rybníka koná v sobotu 23. června. Pořadatelé Family Festu si kladou přetěžký úkol – zabavit maminky, tatínky, caparty i teenagery.

Family fest, zdroj: Město Příbram

Family fest, zdroj: Město Příbram

To nakonec potvrzuje i místostarostka Příbrami Alena Ženíšková: „Na své si přijdou tatínkové, kteří si zajdou na pivo na Beerfest a pak se půjdou podívat na módní přehlídku, maminky se zkrášlí v Beauty zóně a pak se zajdou podívat na siláky s motorovými pilami, a děti – aby si rodiče mohli odpočinout – budou mít vyžití v prostoru letního kina, ve skateparku a na volnočasovém hřišti, kde budou probíhat soutěže v rámci Her bez hranic.“

Pro menší návštěvníky areálu přírodního koupaliště je však připraveno mnohem více. Tvořivé dílničky, kouzelnická show, hudební vystoupení, nafukovací atrakce ve stylu „Takešiho hry“, kulinářská show pro malé kuchaře a mnoho dalšího. Děti jistě ocení i vystoupení Honzy Ondera či skupiny Maxim Turbulenc. I těm největším mračounům musí úsměv na tváři vykouzlit Michal z Kouzelné školky. A přijedou i YouTubeři. Skatepark bude zase hostit exhibice a k vyzkoušení tu budou koloběžky a skateboardy.

Zóna pro ženy ožije klidnější zábavou. Lepší polovičky tu zabaví jóga, módní přehlídky nebo kulinářské show. V souvislosti s nimi stojí za zmínku účast Simony Krainové a kuchařské celebrity Romana Vaňka. Beauty zóna, jak už název napovídá, bude ale také o kráse. Návštěvníci a zejména návštěvnice se tak mohou těšit na ukázky líčení a prezentace kadeřnických salónů.

Nejen muže musí zaujmout Park pro chlapy pojatý jako BEER fest. Ochutnat tu bude možné zlatavý mok z produkce malých pivovarů a pivovarů partnerských měst. Hlad zaženou poctivé hamburgery a maso na grilu. Pánskému hudebnímu vkusu se pokusí zalíbit Staropražští pardálové a Frajara Putika. No a uvidíte také siláky, konkrétně show Jirky Tkadlčíka sportovně-zábavnou dřevorubeckou show s ukázkami šesti disciplín z kategorie timbersports.

Celodenním programem bude z pozice moderátora provázet Marcel Forejt a program vyvrcholí mezi šestou a jedenáctou hodinou večerní koncertem, na němž zahrají kapela Slza, uskupení ABBA Stars – Revival, David Deyl a zpěvačka Petra Janů. Patnáct minut po jedenácté rozzáří Nový rybník už tradiční ohňostroj.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *