¨

Příbram přivítá slunovrat jako v Brazílii

Netradičně čtvrteční akcí ožije na konci června areál příbramského Nového rybníka. Rotaci naší planety kolem nejbližší hvězdy urychlit neumíme a 21. června připadá na čtvrtý den pracovní týdne. No a Vítání slunovratu může těžko proběhnout jindy.

Vítání slunovratu, zdroj: Město Příbram

Vítání slunovratu, zdroj: Město Příbram

O rockový nářez, který tu začne v 19 hodin, se postará jedno místní a jedno přespolní hudební těleso. Vystoupí tu dnes už legendární Špejbl´s Helprs,  tedy revival AC/DC, jehož věhlas dávno přesáhl hranice naší republiky. Po vzoru megakoncertu Rolling Stones na slavné pláži Copacabana v Riu de Janeiro bude Nový rybník o několik desítek centimetrů upuštěn a na bílé pláži bude zbudováno pódium, na kterém se spustí opravdový rockový nářez v rytmech australské kapely založené roku 1973.

S Rammstein Tribute Show “Špejbly” na pódiu vystřídá uskupení RCZ. Potemnělý areál Nového rybníka oživí nejen německý metal, ale i ohňové efekty, které k němu neodmyslitelně patří. Vstupné se na akci neplatí, takže se i šetřílci budou moci rozšoupnout u stánků s občerstvením.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *