¨

Prázdniny i letos končí na Křešíně

Karta se obrací. Školákům se krátí volno a rodiče se stále více těší na dny, kdy své ratolesti svěří státní instituci, která se o jejich program postará. Ještě před tím, než se školní škamny znovu zaplní, si nejen děti zařádí na Křešíně, letos již počtrnácté.

Prázdniny končí na Křešíně, zdroj: Městys Jince

Prázdniny končí na Křešíně, zdroj: Městys Jince

Pátek 30. srpna ale bude patřit i těm, pro něž prázdniny, obrazně řečeno, začnou v září. Jinak si nelze vysvětlit soutěž v pojídání utopenců, které na akci dodá starosta Libor Štorkán. To už budou děti dostatečně rozdováděné show Václava Upíra Krejčího, který celý program v 16 hodin odstartuje. Během vystoupení kapely Maxim Turbulenc pak dospělí budou mít čas spolykané buřty strávit, aby se mohli bavit přece jen spíše pro ně určenou hudbou netradičního smyčcového tria String Ladies, Alkehol revival, Rocksany nebo Kabát revival. Noční program na závěr obstará diskotéka pod širým nebem.

Po půlnoci, kdy se na Křešíně dotančí, se už dávno budou dětem zdát sny o tom, jak poslední prázdninový pátek soutěžily a prohnaly kolotoče, elektrické skútry nebo čtyřkolky. Některé budou mít určitě i zážitek i z vojenských a hasičských aut, které na východním úpatí Středních Brd budou také k vidění. No a některé bude bolet bříško z cukrovinek a jiných dobrot, kterými to tu bude také hýřit. Prostě parádní akce, na které si každý vybere to své. Vstup na ni vyjde na stovku, děti jej mají zdarma.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *