¨

PoznejBrdy.cz se stává webem Destinační agentury Brdy – regionbrdy.cz

Návštěvníci webu PoznejBrdy.cz si v polovině dubna jistě všimli veselejšího barevného ladění stránek, které je snad ještě více nabudí k návštěvě Brd. Není to však jediná změna, která nastala. Dosud privátní projekt vstoupil do spolupráce s Destinační agenturou Brdy Ekologického centra Orlov o.p.s., což by mělo vést k větší spokojenosti jeho uživatelů. Ti nebudou touto změnou ochuzeni o nic, co tu hledali a nacházeli doposud, a naopak přibude mnoho dalšího.

Dolejší Padrťský rybník

Internetové stránky PoznejBrdy.cz přinášejí již více než dva roky informace pro turisty a další návštěvníky Brd. Jak naše nejmladší chráněná oblast stárne a zraje, přibývá také akcí, tipů i zajímavostí, o nichž je dobré čtenáře informovat. Právě bohatšímu informačnímu toku má partnerství s Destinační agenturou Brdy přispět. Jeho součástí bude také širší servis pro turisty, kteří by tu měli postupně nalézat i informace o dalších pro ně významných službách (ubytování, doprava, stravování aj.).

Destinační agentura Brdy je přibližně stejně dlouho fungující projekt Ekologického centra Orlov o.p.s., k němuž se formou partnerství připojila řada podbrdských měst a obcí (Rožmitál pod Třemšínem, Strašice, Obecnice, Spálené Poříčí, Jince, Mirošov). Věříme, že se přidají další města, obce, ale hlavně subjekty zapojené do cestovního ruchu. Destinační agentura Brdy si klade za cíl posílení atraktivity regionu Brd a poskytnutí profesionálního servisu návštěvníkům. Spojení internetového portálu poznejbrdy.cz a regionbrdy.cz přinese množství změn. Kromě nabídky služeb pro návštěvníky to budou informace Ekologického centra Orlov o přírodě, cenných lokalitách v Brdech a dění v CHKO Brdy.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *