¨

Policejní pochod zavítá do Brd již potřetí

Že dva ročníky nestačí k nastolení tradice? Podívejte se na Policejní pochod Brdy. Poprvé se konal v roce 2017 a oba dva předchozí ročníky patřily k nejmasovějším a zároveň nejpovedenějším akcím, které se v Brdech konají. Perfektní organizace a nádherné scenérie nedaleko Příbrami, Plzně i Prahy budou hlavními trumfy i letos.

Policejní pochod Brdy, zdroj: Facebook

Policejní pochod Brdy, zdroj: Facebook

Policejní klub Příbram bude mít napilno především od 17. do 18 května. Jeho členové totiž na příští víkend připravili hned čtveřici tras. Na tu nejdelší se přitom ti nejzdatnější turisté vydají už v pátek večer. Jejích 59 kilometrů je zavede na nejkrásnější místa Brd – do okolí Toku, Houpáku, Padrťských rybníků i zámečku Tři Trubky. Na zbývající tři trasy se vyrazí během soboty. Pro všechny milovníky špacírování po přírodě jsou připraveny ještě štreky o délce 33,5 km, 16,5 km a nově i 12 km. Ta poslední jmenovaná přitom potěší zejména rodiny s dětmi, neboť je sjízdná i s kočárky. Vyrážet se bude od obecnického fotbalového hřiště, kde je zároveň i parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Ačkoli pochod v názvu obsahuje slovo „policejní“, je otevřen všem zájemcům, kteří chtějí během procházky do krásné přírody pomoci druhým. Zaplacením startovného a účastí totiž podpoříte Nadaci policistů a hasičů. Více informací o ní, o trasách pochodu, způsobu placení startovného a vůbec všem podstatném se dozvíte na oficiálním webu akce http://policejnipochodbrdy.cz/.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *