¨

Nechte se pozvat do Brd. V Plzni začal Veletrh cestovní ruchu ITEP

Plzeňská sportovní hala TJ Lokomotiva v městské části Slovany ode dneška do soboty 22. září hostí tradiční Veletrh cestovního ruchu ITEP. Své místo si zde našly i stánky spjaté s Brdy a Podbrdskem.

Přímo na ploše, kde se obvykle prohánějí extraligoví házenkáři, se můžete nechat pozvat do Brd od obsluhy stánku Destinační agentury Brdy a Ekologického centra Orlov. Pokud Vám něco o našem největším vnitrozemském pohoří není jasné a raději využíváte osobní kontakt, určitě na tento kiosek zavítejte.

S Brdy jsou však spojeni i další vystavovatelé. Nelze nezmínit strašické Muzeum Středních Brd. Na letošní ITEP našli cestu také zástupci Měst Příbram a Spálené Poříčí. Vrch Žďár na severozápadním okraji Brd zhlíží na Rokycany, které se tu prezentují nejen coby město jako takové, najdete zde i stánek místní hvězdárny a Muzea na demarkační linii.

Na samotné akci však najdete stánky zvoucí i do jiných regionů Čech, Moravy, Slezska nebo za hranice. Veletrh cestovního ruchu je otevřen dnes do 18 hodin a v pátek mezi desátou dopolední a šestou odpoledne. V sobotu se brány do světa cestování a turistiky otevřou znovu v 10 hodin, ITEP však končí již v pět odpoledne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *