¨

Na strašickém koupališti přivítají léto

Dnes už se pomalu stává tradicí, že koupaliště ve Strašicích hostí v červnu festival punkové a rockové hudby. Nazývá se Koupák vítá léto, čímž organizátoři dokonale vystihují jeho poslání. Letos se pod Brdy tóny prograsicní tvrdé hudby rozezní v sobotu 8. června.

Koupák vítá léto, zdroj: Informační centrum Rokycany

Koupák vítá léto, zdroj: Informační centrum Rokycany

Pořadatelé tradičně na scénu přivádějí regionální kapely a uskupení a letos tomu nebude jinak. Hlavní hvězdou sice bude silně přespolní skupina Plexis, které zasekundují například punk-rockoví Rabies z Bystřice pod Pernštejnem nebo pražští The Fialky a Nežfaleš, místní ale budou mít také své zastoupení v podobě skupiny Sex Deviants ze Strašic, Chicken Hell a Nízké úrovně nebo novinky na poli české punkové scény – kapely Strakator z Rokycan.

Pod bývalými kasárnami se první tóny ozvou už před polednem a spát se půjde hodně pozdě v noci, pokud tedy vůbec. Vstupné na akci činí 300,- Kč. Chybět nemůže pevné ani tektué občerstvení. Po dlouhém dnu se tak může stát, že u Tisého potoka necháte i poslední peníze. Inu, termín akce před výplatou….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *