¨

Macechy a jejich přátelé se vrací i letos

Stalo se již tradicí, že podbrdský venkov v adventním a vánočním čase zpíváním obohatí jedno tak trochu netradiční uskupení. Macechy a jejich přátelé i letos zpříjemňují čekání na Ježíška, přinášejí vánoční atmosféru a rozdávají radost. Koledy a vánoční písně v jejich podání zazněly už například v Cheznovicích, Chaloupkách, Podluhách, Křešíne nebo v Jincích. O uplynulém víkendu pak Macechy s písněmi navštívily Olešnou, Skřipel, Lochovice a Hluboš. Jejich maraton však nekončí. Zpívat se bude až do Vánoc.

Macechy a jejich přátelé - vánoční zpívání

Macechy a jejich přátelé – vánoční zpívání

Do těch ale ještě nějaký čas zbývá a Macechy nebudou zahálet. Čekají je vystoupení v Kařezu, Oseku, Jivině, Neumětelích, Hvozdci, Osově nebo Žebráku. A to pravé finále grande přijde o Vánocích. Na první svátek vánoční zazní jejich zpěv v Mrtníku, o den později celé velkolepé turné vyvrcholí v Hostomicích, Hořovicích a Ptákově. Přesná místa a časy zpívání najdete na plakátku v tomto článku.

Radost, kterou kolem sebe Macechy a jejich přátelé šíří, však nekončí s posledními tóny písní. Veškerý výtěžek z dvacítky představení putuje na dobročinné účely. A podobně je tomu i v případě jejich DVD s názvem Došli jsme k vám na koledu, které by mělo být možné zakoupit na všech vystoupeních.

Přijďte si zazpívat, zaposlouchat se a připomenout si, v čem tkví duch Vánoc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *