Letní kino v Hrádku pokračuje, ve Spáleném Poříčí právě začíná

Léto, dlouhé noci a parádní filmy patří k sobě. K tradičním letním scénám pod Brdy patří Spálené Poříčí a Hrádek u Rokycan. A to nejlepší z kinematografie se tu promítá i letos.

Letní kino v HrádkuV Hrádku je Letní kino v provozu už od začátku prázdnin. Spousta filmů a koncertů tu už dělala radost během července. A program pokračuje i v srpnu. Najdete jej na plakátu u tohoto článku. Určitě stojí za to vypíchnout poslední příběh kultovky Rambo ve středu 5. srpna nebo loňskou českou komedie Vlastníci, která všem obyvatelům bytovek zvedne chlupy hrůzou v sobotu 22. srpna. Nejen filmy ale toto místo bude žít. Asi nejzajímavější koncert se tu odehraje 8. srpna, kdy vystoupí známá kapela Čechomor.

Letní kino ve Spáleném Poříčí

To ve Spáleném Poříčí je kino otázkou konce července. Letos se v zámeckém parku objeví hvězdy stříbrného plátna mezi 23. a 29. červencem. Milovníci novinek sem jezdit ani nemusí. Pod Kokšínem se hraje ta nejlepší klasika. Tu zahraniční reprezentuje Amélie z Montmartru. Takové Čtyři vraždy stačí, drahoušku nebo Homolka a tobolka, to je pak esence toho nejlepšího československého humoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *