¨

Klub přátel Mrázka zve na Prahu

Turistická sezóna v Brdech vlastně nikdy nekončí. Přesvědčit se o tom můžete 11. ledna. Právě na tento den je naplánován již sedmnáctý ročník Výstupu na Pražák.

Výstup na Pražák, zdroj: tremsinsko.cz

Výstup na Pražák, zdroj: tremsinsko.cz

I letos jej pořádá nepomucký Klub přátel Mrázka a i letos se vychází právě z Nepomuku. Na účastníky čeká parádní procházka, jejímž vrcholem bude několik nádherných vyhlídek a samozřejmě pohled na meteorologickou věž na vrcholu Prahy.

O tom, že jde o velmi oblíbenou akci, svědčí například i loňský počet účastníků. V Nepomuku se sešly dvě tisícovky milovníků pohybu v přírodě. A letos to nejspíše nebude méně. Jen ten půlmetr sněhu na hřebeni bude, soudě podle předpovědi počasí, chybět.

Stejně jako v předchozích letech i letos organizátoři vybízejí účastníky, aby si s sebou vzali hrnky. Podávat se totiž budou teplé nápoje a chybět nebudou ani buřty. Těch bylo loni připraveno hned pět stovek. I to dokládá, že tahle akce je hlavně o pohodě a sdílení zážitků ze zimní procházky lesem.

Pokud vám tedy chůze v přírodě v lednu chybí, určitě si nenechte start 17. Výstupu na Pražák v sobotu 11. ledna v 10.45 v Nepomuku ujít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *