¨

Josef Pepson Snětivý v Příbrami představí místa zrychleného tepu

Že už máte Podbrdsko prochozené křížem krážem a nic vás tu nemůže překvapit? Přijďte se 5. listopadu do příbramské Knihovny Jana Drdy přesvědčit o opaku. Od 17 hodin tu se svým programem, nazvaným příznačně Místa zrychleného tepu, vystoupí Josef Pepson Snětivý.

Josef Pepson Snětivý, zdroj: archiv

Josef Pepson Snětivý, zdroj: archiv

Tento spisovatel, cestovatel a hudebník je znám svými výpravami do českých ulic, zákoutí a regionů, pod povrch moderní zástavby i do archivů. Účastníkům besed i čtenářům pak představuje skryté skvosty na místech, kde by je často nečekali. Když je řeč o čtenářích, Josef Pepson Snětivý má na svědomí již pět svazků edice Skrytá krása naší země, napsaných společně s Otomarem Dvořákem.

Své objevy na Příbramsku představí v Knihovně Jana Drdy slovem i fotografiemi. Chybět nebude ani hudební doprovod. Diváci  se nemusí obávat, že by se jim dostalo pouze starých známých informací o příbězích ze starých Brd. Pozváni budou naopak spíše pod ně. Pičín, Višňová nebo Dlouhá Lhota skrývají řadu míst, o nichž bude badatel, saxofonista, klávesista, zpěvák, skladatel a textař v jedné osobě jistě poutavě hovořit. Blížící se zima činí tyto snáze dostupné lokality snad ještě zajímavějšími. Tak se o nich přijďte něco dozvědět.

 

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *