¨

I v listopadu můžete s Destinační agenturou Brdy a Geoparkem Barrandien vyrazit do Brd

Ani zkracující se den a klesající rtuť v teploměru není důvodem, proč si odepřít vycházky do Brd. Nakonec, vždy platí pravidlo, že neexistuje špatné počasí, ale pouze nevhodně zvolené oblečení. Pokud se vám do lesů nechce samotným, nebo byste se po cestě rádi něco dozvěděli od zkušeného průvodce, zkuste využít nabídky Destinační agentury Brdy a Geoparku Barrandien a vyrazit pěšky „Přes Beranec na Krkavčí skály“.

hrad Valdek

hrad Valdek (vstup)Marcel

Vedení výletu se ujme paní Marcela Flídrová. S účastníky se sejde v sobotu 9. listopadu po deváté hodině dopoledne na parkovišti v Neřežíně. Čekat je bude čtyřhodinová procházka po zajímavých místech severovýchodní výspy CHKO Brdy. Proč je Jedová hora jedová, jak to tu vypadalo v době Keltů nebo ve středověku na hradě Valdeku, to všechno jsou informace, kterých se od Marcely Flídrové všem dostane. I podzim tak dokáže nabídnout zajímavou procházku. A na své si přijdou i milovníci přírody. Trasa je naplánována také přes botanicky a zoologicky zajímavé lokality. Listopad sice květům moc nepřeje, ale proč se sem nevrátit zase na jaře, když už člověk bude vědět, co tu všechno uvidí?

Rezervace na tento komentovaný výlet můžete provést pomocí internetového formuláře nebo na telefonním čísle 725 443 243, vždy od pondělí do neděle od 9 do 17hodin. V případě deště, mokrého sněžení či výstrahy ČHMÚ se výlet nekoná. Informace o zrušení akce naleznete zde nebo na http://www.plzenskonakole.cz/cz/cykloprohlidky-215 a na výše uvedeném telefonním čísle.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *