¨

Farmářské a řemeslné výrobky se budou nabízet v Rožmitále

Podbrdský farmářský a řemeslný trh se stal pojmem. Ten letošní se koná v sobotu 21. září. Nádvoří Podbrdského muzea i letos ozdobí řada místních i přespolních producentů, z jejichž nabídky na člověka dýchne třeba i trocha nostalgie.

Podbrdský farmářský a řemeslný trh, zdroj: Rožmitál pod Třemšínem

Podbrdský farmářský a řemeslný trh, zdroj: Rožmitál pod Třemšínem

Také už vám nevoní chleba ze supermarketu a jiné konfekční potraviny? Přijďte polechtat své chuťové pohárky do centra Rožmitálu pod Třemšínem. Dozvědět se tu můžete nejen, jak chutná poctivé pečivo. Prodávat se budou i další domácí dobroty. A vše zaručeně čerstvé, vždyť je sotva po sklizni! Radost budou mít i ti, kdo rádi hřeší. Nervy spolehlivě obalí pravé domácí škvarky a to samé lze říct i o burčáku nebo pivních specialitách pivovaru Herold z nedaleké Březnice.

Čí oko nepotěší pohled na laskominy, ten si určitě rád prohlédne řemeslné zboží. Šikovné ruce a fortel stojí třeba za šperky, které by se mohly hodit coby vánoční dárek. Nechcete-li myslet na advent, váš domov jistě rozzáří i květiny, které tu budou k dostání také.

Že takový trh není žádnou rodinnou zábavou, když se na něm děti nudí? To v Rožmitále nehrozí. Za Stodolou Podbrdského muzea na ně čeká hřiště s divadlem, skákacím hradem a dalšími zábavnými prvky pro ty nejmenší návštěvníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *