¨

Do Rožmitálu zavítá Ledová show s Elsou – akce zrušena

!!!V souvislosti s nařízením bezpečnostní rady státu se akce ruší!!!

Znáte Elsu, Annu nebo Olafa? Pokud máte doma malé caparty, tak vám tato i další jména z ledového království musejí znít povědomě. Oba díly pohádky režisérů Chrise Bucka a Jennifer Lee inspirované příběhy Hanse Christiana Andersena těm nejmenším úplně učarovaly. S příchodem jara do Brd je možná na čase si ji naposledy připomenout.

Ledová show s Elsou

Povede se to všem, kteří 18. března odpoledne vyrazí do Městského kulturního centra v Rožmitále pod Třemšínem. Právě tady je totiž připravena Ledová show s Elsou. V jejím průběhu se děti i rodiče vydají do známého pohádkového světa. Společně zažijí spoustu zábavy i tance. Nouze nebude ani o překvapení. V průběhu programu pomocí kouzla ožije malý sněhulák a na závěr se organizátorům možná podaří vykouzlit i sněhovou nadílku.

Dětský program trvá přibližně hodinu a půl včetně přestávky. Během každé Ledová show s Elsou se mohou děti s Elsou i Annou nechat vyfotografovat a pro zájemce je připravena i autogramiáda po skončení představení. Více informací o akci naleznete na internetových stránkách tvůrců programu.

!!!V souvislosti s nařízením bezpečnostní rady státu se akce ruší!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *