¨

Cestopisné přednášky v příštím týdnu pod Brdy

Týden mezi osmým a čtrnáctým únorem bude plný cestopisných přednášek. Zprostředkovaně tak můžete navštívit Španělsko, Izrael i Kubu.

Pěšky k oceánu, zdroj: rozmitalptr.cz

Pěšky k oceánu, zdroj: rozmitalptr.cz

Pěšky k oceánu. Tak zní název přednášky Patrika Kotrby. Ta se bude konat ve středu 10. února od 18 hodin v rožmitálském společenském centru a vstupné je dobrovolné. A ke kterému oceánu se můžete vydat? Cestovatel Patrik Kotrba směřoval do Santiaga de Compostella a ze slavného španělského poutního místa je to nejblíže k Atlantiku.

 

Leták k sérii přednášek Izrael a my, zdroj: mnisek.cz

Leták k sérii přednášek Izrael a my, zdroj: mnisek.cz

O hodinu později v Městské kulturním středisku v Mníšku pod Brdy pokračuje série přednášek Izrael a my. Středeční akce s názvem Svatá země Izrael bude pojednávat o místech zmiňovaných v Bibli, která lze i dnes snadno dohledat a identifikovat. I na tuto přednášku je vstupné dobrovolné.

 

 

Pravá KUBA, zdroj: spolekvectvrtek.cz

Pravá KUBA, zdroj: spolekvectvrtek.cz

11. února vás příbramský Spolek ve čtvrtek zve do Galerie Františka Drtikola, kde bude své zážitky z Kuby prezentovat šéfredaktorka časopisu Cykloturistika Slávka Chrpová. Ta tento středoamerický ostrovní stát projela křížem krážem jak jinak než na kole, hovořila s Češkami na Kubě i s Kubánci v Čechách a svoje zkušenosti od 19 hodin předá v rámci přednášky, která nese název Pravá KUBA. Vstupné na akci činí 70,- Kč.

 

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *