¨

Brdský kros se koná letos již počtvrté

Znáte Brdský kros? Víte, co je caniscross? Díky borovenskému útulku a hotelu pro psy se to třetí říjnovou sobotu můžete dozvědět. Zjistíte tak, že organizátoři mají pravdu, když zdejší krajinu popisují jako ráj na zemi.

Brdský kros, zdroj: Infocentrum Spálené Poříčí

Brdský kros, zdroj: Infocentrum Spálené Poříčí

Ačkoli to zní, jako by šlo pouze o sport, vteřiny a pot, nenechte se zmást. Všechny akce, které spolek Storgé pořádá, vždy prostupuje zejména pohodová atmosféra. I 19. října k proběhnutí či projití po Brdech zve sportovce i rekreační turisty, se psem i bez něj. Vycházka či výběh ke skále Marie Terezie, Padrťským rybníkům nebo vyhlídce na Okrouhlíku musí potěšit všechny. Parádní přitom nebudou jen hlavní body, ale celá trasa. Na to se můžete spolehnout už díky jménu Lenky Boříkové, zkušené brdské průvodkyně, která ví, kudy méně znalé vodit za zážitky. Ta naplánovala i trasy Brdského krosu.

Kdo zná akce pořádané lidmi z útulku v Borovně, ví, že kromě úsměvů se může těšit i na dobré jídlo a pití. A nejinak tomu bude i na Brdském krosu. Pokud máte rádi štěkot psů a chcete si i na podzim protáhnout tělo, tuhle akci vám lze jedině doporučit.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *