¨

5. května se můžete vydat poznávat Svatou Horu

Svatá Hora pozoruhodná je název další komentované vycházky z cyklu Poznej svoje město, kterou pro své čtenáře a přátele připravila Knihovna Jana Drdy. Role průvodce se ujme Ing. Josef Fryš.

Svatá Hora zamlžená, autor: Jirka Jiroušek - vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=35387128

Svatá Hora zamlžená, autor: Jirka Jiroušek – vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=35387128

Organizátoři očekávají, že vycházka zabere v itineráři sobotního odpoledne přibližně hodinu a půl. Ačkoli tak možná nepotrápíte své tělo tak, jak se od jarního volného dne čeká, přínos informační a estetický to jistě přebije. Procházka povede Sady Svatopluka Čecha, Hrabákovými sady,  kolem Svatohorského dubu, Kalvárie, studánky nebo exercičního domu.

Místo (a s ním i čas) začátku vycházky nechávají organizátoři účastníky vybrat. V sobotu 5. května mohou přijít buď ve 14 hodin před budovu Knihovny Jana Drdy na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami a nebo o půl hodiny později rovnou na Svatohorské náměstí.

Zdroj: Knihovna Jana Drdy

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *